“Güzel Köylü” ve “Hayat Yolunda” Zirvede

343
TNS’nin ölçümlerine göre, Star TV’de yayınlanan “Güzel Köylü” geçen haftaya göre her iki kategoride de bir basamak yükselerek tüm kişilerde zirvede yer alırken, AB’de ikinci oldu.
 
Kanal D’de ekrana gelen “Hayat Yolunda” geçen haftaya göre tüm kişilerde beş basamak yükselerek on ikinci olurken, AB’de ise sekiz basamak yükselerek zirvede yer aldı.
 
Atv’nin dizisi “Kara Para Aşk” geçen haftaya göre tüm kişilerde altı basamak gerileyerek onuncu olurken, AB’de dört basamak gerileyerek altıncı sırada yer aldı.
 
TRT 1’in dizisi “Zengin Kız Fakir Oğlan” geçen haftaya göre tüm kişilerde dört basamak yükselerek sekizinci sırada yer alırken, AB’de dört basamak yükselerek üçüncü oldu.
 
Kanal D’de yayınlanan “Yalan Dünya” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde üç basamak gerileyerek yirmi dokuzuncu olurken, AB’de bir basamak gerileyerek dokuzuncu sırada ekrana veda etti.
 
FOX’ta ekrana gelen “Günahkar” geçen haftaya göre tüm kişilerde altı basamak gerileyerek yirmi altıncı olurken, AB’de on bir basamak yükselerek on sekizinci sırada yer aldı.
 
TV8’de yayınlanan “Kaçak Gelinler” geçen haftaya göre her iki kategoride de on basamak yükselerek tüm kişilerde otuz üçüncü sırada yer alırken, AB’de on yedinci oldu.
 
Show TV’nin dizisi “Yılanların Öcü” ise tüm kişilerde dördüncü olurken, AB’de yirminci sırada yer aldı.
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.