Hadi Be Oğlum fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Alihan Türkdemir’in oynadığı Hadi Be Oğlum fragmanı yayınlandı. Hadi Be Oğlum ne zaman vizyona girecek?

Hadi Be Oğlum filminin konusu nedir?

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir… Bir baba ile oğul hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.

Hadi Be Oğlum ne zaman vizyona girecek?

Hadi Be Oğlum filminin fragmanının yayınlanmasının ardından en çok merak edilen soru ise Hadi Be Oğlum filmi ne zaman vizyona girecek? Hadi Be Oğlum filmi 16 Şubat 2018’de vizyona girmek için gün saymaya başladı.

Hadi Be Oğlum filminin teaser’ını izlemek için tıkla.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Soner De Kuzey'in İzinde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.