Hangisindeki Kavga Sahnesi Daha İyiydi? (Anket)

2254
kavga sahnesi

Hangisindeki Kavga Sahnesi Daha İyiydi? (Anket)

Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yaptı. Kimileri için çok heyecanlı ve beklenmedik bir bölüm, kimileri içinse beklentileri karşılayamayan bir bölüm idi. Katilin hala meçhul olması ve Edip’in ölüp ölmediğini bilmediğimiz için yeni sezonunu heyecanla bekliyoruz. Yeni sezon fragmanından da anlaşılacağı üzere entrikalar ve kavgalar devam edecek gibi duruyor. Final bölümündeki kavga sahnesinde her saniyede başka birinin ölümle burun buruna gelmesi gerilimi iyice yükseltti. Kavga sahnesi ni çok uzun bulup x2 modda hızlı izleyen de oldu, tekrar tekrar her saniyesini inceleyerek seyreden de oldu. En nihayetinde o akşam o slow-motion kavga sahnesini geceye damga vurdu.

kavga sahnesi

Bir sonraki akşam da Avlu dizisi sezon finalini yaptı. Herkes finale bayıldı. Deniz’in kızını öldürenin Kudret’in oğlu Alp olduğunu Deniz televizyondan öğrenince inanılmaz bir savaş yaşandı. Cezaevinin en belalı kadını Kudret’in ölüp ölmediğini şu anda bilmiyoruz ama defalarca yediği bıçak darbelerinden sağ çıkabilecek gibi de durmuyor. Bunlar olurken Azra da içerde aşkı buldu gibi. Sinan Azra’yı ziyarete gelip yaz okuluna gelmesini teklif etti ve bu sayede daha çok görüşebileceklerini söyledi. Bazı Twitter yorumlarında izleyenler “biz dışarda bulamadık, sen içerde buldun Azra şanlısın valla” yazdılar.

kavga sahnesi

Twitter’da tartışılan bir diğer mevzu da kavga sahnelerinden hangisinin daha kaliteli çekildiği ile alakalıydı. Ufak Tefek Cinayetler’de slow motion ve 9 dakika süren kavga sahnesini aksiyon filmlerinin Türk baharatı katılmış hali gibiydi. Özellikle, genelde erkeklerin dövüş ve kavga sahnelerine alışın olduğumuz gerçeği bir kenarda dururken, performansları ile bu algıyı yıktılar gibi.

kavga sahnesi

Avlu’da ise Kudret’in üstüne çıkıp onu defalarca bıçaklayan Deniz’in(Demet Evgar) oyunculuğu ve duygu geçişleri hayranları tarafından çok beğenildi. Avlu’nun savaş sahnesinin Ufak Tefek Cinayetler’den çok daha iyi olduğunu savunan Avlu hayranları da yeni sezonu iple çekecek. Kudret’in ekibi diğer kızları bıçaklarken Deniz’de Azralarla birlikte saldırıya geçiyorlar.

Hangi kavga ve ölüm sahnelerinin daha iyi olduğu ise size kalmış ? Sizce hangisi daha iyi?

Ufak Tefek Cinayetler:

video

Avlu:

video
video

Hangi Dizinin Kavga Sahnesi Daha İyi ? 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.