‘‘Hatasız Kul Olmaz’’ Bu Akşam Başlıyor

301
Osman Sınav'ın iki yıldır üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı Mustafa Kutlu'nun "Zafer Yahut Hiç" isimli eserinden esinlenen dizinin kurgusu tıpkı hikayesi gibi bir hayli farklı. Küçük ve sakin bir kasabaya tam da bir düğün esnasında yabancı bir adam gelir ve işler fena halde karışır. Çünkü ne kasaba o kadar sakindir, ne de adam o kadar yabancı. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve bütün sırlar açığa çıkacaktır. Yalnız bir kişi yüzünden herkesin hayatı değişir. Artık bu küçük kasabadaki hiçbir şey eskisi gibi olamaz…
 
Temposu ve iddialı kurgusuyla seyircileri ekran başında keyifli anlar yaşatacak ‘‘Hatasız Kul Olmaz’’ bu akşam saat 20:00’de atv'de!
 
İşte dizinin ilk bölümünün konusu:
 
Ferit’in kasabaya ayak bastığı sırada, belediye başkanının kızı, kasabanın doktoruyla evlenmek üzeredir. Gelin, düğünün tam ortasında gelen Ferit’i görünce evlenmekten vazgeçer. Damat nikah masasını terkeder ve bir kaç dakika sonra bir silah sesi duyulur. Damat intihar etmiştir.
 
Kasabanın asayiş amiri Başkomiser Bulut, nikah şahidi olduğu arkadaşının ölümüyle sarsılırken, bu intiharın arkasındaki gizem perdesiyle karşılaşınca şok olur. Tanıştıkları günden beri Bulut’tan hoşlanan Oya ise, Bulut’u ne kadar çekici buluyorsa Ferit’i de bir o kadar itici bulur ve onunla didişmeye başlar.
 
Ferit geldiği andan itibaren kasaba sakinlerinin bazılarının hayranlığını, bazılarının nefretini kazanmıştır. Ama kimin ne düşündüğü onun umurunda değildir. Çünkü, herkesten saklasa da başı çok fena beladadır. Bu bela, sadece onun değil, tüm kasabanın taşlarını yerinden oynatacaktır.
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.