“Hayat Devam Ediyor” Yapımcısından Fikret Kuşkan Açıklaması

311

 

 
Dün Milliyet'te yer alan 'Hayat Devam Edemedi' haberinin ardından, dizinin yapımcısı Murat Tokat'tan bir açıklama geldi. Haberde, dizinin başrol oyuncusu Fikret Kuşkan'ın geçirdiği kaza nedeniyle çekim tarihinde sette bulunamadığı ve çekimlerin aksadığı iddia edilmişti.
 
Konuyla ilgili olarak dizinin yapımcısı Murat Tokat ise şu bilgiyi verdi: “12 Eylül 2012 tarihinde yayınlanan Milliyet Gazetesi’nde yer alan “Hayat devam edemedi” başlıklı haberde; çalışma arkadaşımız Fikret Kuşkan’ın çekim tarihinde sette bulunmadığına ilişkin bir haber yayınlanmıştır. Haberin devamında her ne kadar Fikret Kuşkan’ın geçirmiş olduğu talihsiz kazadan bahsedilmiş olsa da asla kendisini sette bekleme gibi durum olmamıştır. Çünkü Fikret Kuşkan yaşadığı talihsiz olayı takiben hemen bizleri haberdar etmiş ve günler öncesinden bildirimde bulunduğu içinde set ekibimizde görevli arkadaşlarımız çekim programında gerekli değişiklikleri yapmışlardır. Bizim için asıl önemli olan çalışma arkadaşımız Fikret Kuşkan’ın çok daha ciddi sonuçlar doğurabilecek bir kazayı bu kadar ucuz atlatmış olmasıdır.”
 
Geçirdiği küçük bir kaza nedeniyle çekimlerin birkaç gün sarkmasına neden olduğu için çok üzgün olduğunu belirten, ancak hızla bu açığı kapatacaklarını belirten Fikret Kuşkan; "Hayat Devam Ediyor hikayesiyle, oyuncularıyla ve yönetmenleriyle son dönemin en başarılı dizilerinden biri. Ve ben böyle bir ekibin içinde yer almaktan dolayı mutluyum. Umarım bu sezonu da güzel bir başarıyla geçiririz. Sanırım bütün ekip arkadaşlarım da böyle düşünüyordur" sözleriyle duygularını dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.