Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hayati ve Diğerleri konusu ve oyuncu kadrosu ile merak konusu haline geldi. İşte, Hayati ve Diğerleri dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu…

hayati ve diğerleri

Tanıtımları ile dikkatleri üzerine toplayan Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi Hayati ve Diğerleri, konusu ve zengin oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Başrollerini Celil Nalçakan’ın oynadığı dizide Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak, Bahtiyar Engin, İbrahim Selim, Gökhan Kıraç, Aybike Esin Tumluer, Edip Tepeli, Ecem Karavus, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen, Özlem Çakar, Feri Baycu gibi başarılı isimlerde yer almaktadır.

hayati ve diğerleri

Hayati ve Diğerleri’nin Konusu Nedir?

İdealist, işine aşık bir baş komiser olan Hayati, görev yaptığı sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu’nu örnek bir karakol haline getirmeye çalışırken her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine has yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkansız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati’nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

hayati ve diğerleri

İlk Bölümde Hüsrana Uğradı!

İlk bölümde hüsrana uğrayan dizi bir anda ekranlara veda etti. Kanal D ise yaz sezonu için yeni bir dizi çıkarmak yerine Hayati ve Diğerleri dizisini tekrardan yayına aldı. İşin ilgin tarafı Celil Nalçakan’ın şuanda tatilde olması ama dizinin yayınlanmaya devam etmesi seyircileri şaşırtmış durumda. Fakat bölümlerin çok önceden çekilmesi ve stoktan yayınlanması ile oluşan bu durumu bu şekilde açıklayabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.