Hazal Kaya’nın Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

318

 

 
Balkan Savaşı'nın 100. Yılında hayata geçecek “Son Yaz Balkanlar 1912”nin yapımcılığını Adam Film – Tarkan Karlıdağ ve Serdar Akar üstleniyor. Senaryosu ise Kürşat Başar’a ait dizi Eylül ayında atv ekranlarında olacak. Tarihi gerçekleri temel alarak oluşturulan hikaye, Balkan Savaşı'nın arifesinden Çanakkale Savaşı'na kadar olan süreci konu alıyor. Kardeşçe yaşamak için savaşan bir halkın topraklarına sahip çıkmak uğruna direnişini ve memleketlerinden göç etmek zorunda kalışlarının hikayesi…
 
Başrollerinde Hazal Kaya, Seçkin Özdemir, Furkan Palalı, ve Tuğçe Kazaz’ın yer alacağı dizinin çekimlerine Ağustos ayında Makedonya’da başlanması planlanıyor. Dizide özellikle Hazal Kaya'nın performansı merakla bekleniyor. 
 
"Adını Feriha Koydum" gibi reytingde zirveye oynayan diziden ayrılarak sevenlerini şaşırtan Hazal Kaya, yeni dizisinde Feriha karakterini unutturmak için çabalayacak.
 
Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde savaşın gölgesinde kalan karakterlerin acılarına, direnişlerine ve aşklarına şahit olacaksınız.
 
 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.