Hemen Rick and Morty İzlemeye Başlamak için 5 Sebep

906
Rick and Morty izle

Son zamanların en akıllıca, en çılgın ve en eğlenceli dizilerinden biri olan Rick and Morty henüz izlemediyseniz üzülmeyin, listemizi okuduktan sonra kesinlikle izlemeye başlayacaksınız. Dizi bilim adamı Rick ve torunu Morty’nin yaşadığı maceraları konu alarak her bölümde izleyenleri farklı bir evrene sürüklüyor.

Hemen Rick and Morty İzlemeye Başlamak için 5 Sebep

1. Ayyaş dede Rick

Her ne kadar Rick dahi olmasıyla öne çıksa da, sürekli ayyaş gezmesiyle sevimliliğini kazanıyor. Hakkını da vermek lazım bu ayyaşlığa rağmen kainat hakkında neredeyse bilmediği hiçbir şey olmayan Rick, her bölümde portal tabancasıyla evrenin farklı yerlerine gidiyor. Tabi torunu Morty’iyi de yanında sürükleyerek.

2. Gergin torun Morty

Rick ne kadar kendine güvenli ve umursamaz ise torunu Morty de bir o kadar özgüvensiz ve endişeli. Bu nedenle Rick’in davranışları karşısında gösterdiği tepkilerini izlemek de bir o kadar keyifli oluyor. Dizide Rick’i çoğunlukla endişelenirken görmek mümkün.

3. Geleceğe Dönüş filminden esinleniyor.

Eğer bir Geleceğe Dönüş hayranıysanız bu diziyi sevmemeniz olanaksız. Filmin yaşlı ve deli dahisi ve yardımcısı Marty ve Morty, dizide Rick ve Morty olarak çok daha eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Geleceğe Dönüş’ü severek izlediyseniz Rick and Morty’yi de beğeneceksiniz.

4. Görüp Görebileceğiniz En Yaratıcı Dizi

Dizi boyunca Rick ve Morty ile birlikte paralel evrenler arasında gezmekle kalmıyorsunuz, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak birbirinden ilginç olayları da izliyorsunuz. Felsefeden politikaya, mizahtan bilime, aile ilişkilerinden sosyal konulara kadar her konu bu yaratıcılık içine öyle ince yerleştiriliyor ki Rick and Morty’nin evreninden çıkmak istemeyeceksiniz.

5. Duygudan Duyguya Geçiş Yaparak İzleyiciye Sıradışı Bir Deneyim Sunuyor

Her ne kadar bir komedi dizisi olsa da, yeri geldiğinde taciz gibi karanlık konulara dokunarak sizi düşündürüyor, yeri geldiğinde gözlerinizi yaşartıyor ve hemen ardından da kendi duygusallığıyla dahi dalga geçiyor. Basit bir komedi dizisi izlemekten çok daha ötesini vaat ediyor. Kısacası Rick and Morty sıradışı bir komedi dizisinden çok daha fazlasını vaat ediyor.

  Özlemeyi Unutmuşuz Be; Rick And Morty !

Hadi artık siz de Rick and Morty izlemeye başlayın.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.