“Hititya:Madalyonun Sırrı”nın Galası Yapıldı

727

 

 
 
 
Başrolünde “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin minik Osman’ı Emir Berke Zincidi’nin oynadığı, çocuklara yönelik fantastik film “Hititya: Madalyonun Sırrı”nın galası, önceki akşam Trump Towers’taki Cinemaximum’da yapıldı. Emir Berke Zincidi’nin yanı sıra Egemen Zincidi, Nehir Çağla, Gürkan Uygun, Ebru Cündübeyoğlu, Serra Yılmaz, Avni Yalçın, Deniz Özerman, Uğurkan Erez ve Bruno Eyron’un rol aldığı filmin galası, yoğun ilgi gördü. Geceye katılıp filmi izleyenler arasında Erkan Özerman, Şenay Akay, Wilma Elles, Ebru Güzel, Günay Musayeva, Sena Akay, Hakan Akkaya, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Arzum Onan ve Neşe Erberk de vardı.
    
Yarın vizyonda
Yarın vizyona girecek “Hititya: Madalyonun Sırrı”nın büyük bir bölümü, Kapadokya’da geçiyor. Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan üç kardeş, kendilerini paralel bir evrende; Hititya’da buluyor. Yeni evrende annelerinin bir Tanrıça olduğunu öğrenen çocuklar, kendilerinin de özel güçlere sahip olduğunu keşfediyor. Ardından dünyayı kötülüklerden kurtarmak için büyük bir maceraya atılıyorlar. 
 
İkinci film 3D olacak
 
Hazırlık aşaması sekiz ay süren “Hititya: Madalyonun Sırrı”nın çekimleri 10 haftada tamamlandı. Filmde, 750 figüran ve 20’ye yakın dublör rol aldı. Üç film olarak planlanan “Hititya” serisinin ikinci filmi, 3D çekilecek.
 
5 milyon dolarlık bütçeyle finanse edilen “Hititya: Madalyonun Sırrı”, Almanya, Hollanda ve Belçika’da da gösterime girecek. 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.