Hızlı ve Öfkeli’den son fragman!

202

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw’dan vizyon öncesi son fragman da geldi.

Başrollerinde Jason Statham ve Dwayne Johnson’ın yer aldığı Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw’ın final fragmanı da meraklılarının beğenisine sunuldu. 2 Ağustos’ta vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini John Wick (2014) , Sarışın Bomba (2017) ve Deadpool 2 (2018) filmlerinden de tanışık olduğumuz David Leitch üstlenirken senaryoda ise Hızlı ve Öfkeli serisinin gedikli kalemi Chris Morgan’ın imzası bulunuyor.

Filmde sevilen oyuncular Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın yanı sıra, kötü adam rolünde Altın Küre ödüllü Idris Elba, Deadpool 2’de de yer alan Eddie Marsan, The Crown dizisindeki başarılı oyunuyla Emmy adayı olan Vanessa Kirby ve Tam Gaz’dan tanıdığımız Eiza González de filmin kadrosunda yer alıyor.

Cüsseli kanun adamı Hobbs Amerikan Diplomatik Güvenlik Hizmeti’ne son derece sadık biridir. Shaw ise kanun tanımayan eski bir İngiliz askeri operasyon üyesidir. Bilindiği üzere Hobbs ve Shaw karakterleri Fast and Furious 7 filminde ilk kez bir araya geldiklerinde birbirlerinin işini bitirmeye çalışmış ve yalnızca yumrukları konuşmuştu. Ancak filmin kötü kahramanı olan siber-genetik hileleriyle geliştirilen anarşist Brixton ortaya çıktığı zaman, ikilimiz işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. İnsanlığı bir çeşit biyolojik tehdit altında bırakan Brixton, insanlığı sonsuza kadar değiştirmek istiyordur. Bu büyük mücadelede Hobbs ve Shaw’a yardım edecek isim ise bir M16 ajanı ve Shaw’ın kız kardeşi olan Hattie Shaw olacaktır.

Merakla beklenen filmin Türkiye sinemalarında 2 Ağustos 2019’da vizyonda olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.