“Hom Ofis” Bu Akşam Başlıyor!

447
Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Sarp Aydınoğlu, Çağlar Bade Türe, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı ve tv8′in yeni dizilerinden olan “Hom Ofis” isimli dizinin yapımcılığını MinT prodüksiyon üstleniyor. Yönetmenliğini Emre Kavuk’un üstlendiği dizinin “Evden çalışmak Türk ailesine uymaz!” yazısıyla sosyal medya üzerinden tanıtımı da yapıldı.
“Hom Ofis”; bu akşam ilk bölümüyle TV8 ekranlarında başlıyor. “Pek Yakında” filmi ile izleyenlerin büyük beğenisini toplayan başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt dizide  evin babası “Hamdi” karakterini canlandırıyor.
 
Genel Hikaye:
 
Kalabalık bir ailede, büyük bir gürültü içinde yaşayan Hamdi, sabahları işe gittiğinde rahat bir nefes almaktadır. Elinden gelse her gün fazla mesaiye kalacak, hatta yatılı olarak bile çalışacaktır. Evdeki gürültü, aile fertleri arasındaki çatışmalar,  her şeye burnunu sokan annesi, babaanne ile aynı odada kalan evin genç kızı, ergen oğlu ve tabii ki karısı, sevimli, sıcak ama çekilmesi zor bir atmosfer oluşturmaktadır. Hamdi tüm çevresinin imrendiği sempatik ailesi için tek bir şey söylemektedir “Ah ah! davulun sesi uzaktan hoş gelir.” Bu çılgın ev hayatı devam ederken, Hamdi’nin hayatı bir gün hiç beklemedik bir gelişmeyle altüst olur. Çalıştığı iş yeri bir karar almıştır ve işe artık herkes evlerinden devam edecektir. Yani Hom Ofis! İlk başta kulağa hoş gelen evden çalışma fikri Hamdi’nin ailesini yakından tanıdıkça sevimli bir maceraya dönüşecektir. “Hom Ofis” bu akşam saat 20:00’de TV8’de başlıyor. 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.