“Hükümet Kadın 2”nin Almanya Galası Yapıldı

450
Gala gösteriminde, filmin oyuncuları, gazetecilere birlikte poz verdi. Galanın sonunda, Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Midyat, galada çok farklı bir izleyici kitlesi gördüğünü belirterek, ''Bugün farklıydı maç gibi film izledik'' dedi.
Midyat, “Hükümet Kadın” filmleri arasında fazla bir zaman olmamasının eleştirilmesi üzerine Rus yazar Dostoyewski'nin en önemli eserlerini çok kısa zamanda yazmasını örnek gösterdi ve ''O zaman ona da bu eleştirileri bekliyorum'' ifadesini kullandı. 
Genç yönetmen Almanya'da 4 ay yaşadığını ve kafasında gurbetçilerle ilgili bir film hikayesi olduğuna işaret ederek burada inanılmaz hikayelerin bulunduğunu ve en sevdiği olayın trajediden komedi yapmak olduğunu kaydetti.
Filmin diğer başrol oyuncusu Demet Akbağ da çok güzel bir gala akşamı geçirdiklerini belirterek, izleyicinin film esnasında reaksiyon göstermesinin kendisini mutlu ettiğini söyledi.
İzleyicilerin çok gülmekten bazı esprileri kaçırdığını ifade eden Akbağ, filmin tüm Almanya'da aynı ilgiyi görmesini umduğunu kaydetti. (AA)
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.