”Huzur Sokağı” Zirvede ”Emir’in Yolu” Yükselişte

255

TNS’in ölçümlerine göre diziler arasında büyük bir çekişmenin yaşandığıdün akşamın tüm kişilerdeki galibi atv’nin dizisi “Huzur Sokağı” oldu. Totalde en yakın rakibine yaklaşık iki rating fark atan dizi AB’de de “Yalan Dünya”dan iki rating daha az alarak ikinci sırada yer aldı.

Kanal D’nin dizisi “Yalan Dünya” ise dün gece AB’de birinci sırada yer aldı. AB’de 9.64 ratingle birinci olan dizi, tüm kişilerdeyse ikinciliği elde etti.

Kanal D’de bir haftalık aranın ardından yayınlanan “KayıpŞehir” ise bir önceki haftaya göre tüm kişilerde ikincilikten dördüncülüğe gerilerken, AB’de sıralamadaki yerini koruyarak dördüncü oldu.

Show TV’de dün akşam ikinci bölümü yayınlanan “Emir’in Yolu” ise yükselişe geçti. Geçen haftaya göre tüm kişilerde iki rating daha fazla alarak bir basamak yükselen dizi, AB’de de ratingini iki puan yükseltti ve gecenin en fazla izlenen dördüncü dizisi oldu.

Star TV’nin dizisi “Dila Hanım” da gecenin yükselen dizilerinden biri oldu. Tüm kişilerde geçen haftaya göre bir basamak yükselerek dördüncü olan dizi, AB’de sıralamadaki yerini koruyarak onuncu oldu.

 

2 Kasım Cuma Rating Tablosu İçin Tıklayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.