“İnadına Yaşamak”ın Yayın Günü Belli Oldu

590
Yapımını Süreç Filmcilik'in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendikleri, yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı "İnadına Yaşamak" dizisi 28 Kasım Perşembe günü saat 20:00’de başlıyor.
Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve  Murat Ünalmış'ın yanı sıra Denisse Capezze, Doruk Özermanoğlu, Levent Ülgen, Nilüfer Açıkalın, Pelin Akil, Bülent Polat, Duygu Sarışın, Edip Saner, Açelya Yılhan, Gonca Sarıyıldız, Mahmut Gökgöz, Armağan Oğuz, Kerem Corogil, Alican Albayrak, Koray Ergun, Sedat Kalkavan, Evren Erler, Burak Demir, Taner Cindoruk, Taner Rumeli ve Munis Düşenkalkar'ın da yer aldıkları dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle şimdiden, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizi, heyecan dolu bir intikam öyküsünü ekrana yansıtacak. 
 
Dizinin hikâyesi kısaca şöyle: 
 
Asiye (Açelya Yılhan) ve Rıdvan (Edip Saner), karanlık bir olay sonrasında 5 yaşındaki oğulları Çınar’ı (Doruk Özermanoğlu) eski eşlerine emanet edip ortadan kaybolur. Yolları bu emanet çocukla kesişen Zeynep (Sanem Çelik) ve Ali (Murat Ünalmış), zamanla birbirlerine aşık olur. Ön planda aşk çatışmaları yaşanırken, arka planda büyük bir intikam planı en acımasız haliyle devam eder.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.