İstanbullu Gelin Sezon Finali Konusu:

İstanbullu Gelin Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! İstanbullu Gelin sezon finali ile Cuma akşamı Star Tv’de! Fikret’in gözaltına alınıp mahkemeye çıkarılması tüm Boranları birleştiriyor. Mahkemenin çıkışında ise Süreyya’nın ağlayarak Faruk’a seslenmesi ve karnını tutması da hastaneye götürülen Süreyya’nın düşük mü yaptığı sorusunu akıllara getiriyor. 53. bölümüyle birlikte ikinci sezon finalini yapacak olan İstanbullu Gelin’in son bölümü hayranlarını merak içinde bırakacak düzeyde.

Bakalım son bölümde bizi neler bekliyor?

Dizinin konusu:

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın, aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.