İşte Show TV’nin Yeni Sezondaki Dizileri

505

 

 
İşte o dizilerin ayrıntıları:
 
ADINI FERİHA KOYDUM-EMİR’İN YOLU
 
Show TV ekranlarında yayınlanan Med yapım imzalı “Adını Feriha Koydum” isimli dizi 7 Eylül Cuma günü saat 20.00’da Show TV’de yeniden başlıyor. 3’ncü sezona giren dizinin artık yeni adı; “Adını Feriha Koydum-Emir’in yolu” olarak değişti. Diziye katılan  Zulal ve Can isimli iki karakter ise diziye yepyeni heyecanlar katacak. Emir artık tek başına… Feriha’yı bu defa sonsuza kadar kaybetti… Emir şimdi ne yapıyor, nasıl yaşıyor?
 
Tanıdık bir adam yepyeni bir hikaye…. Hem tanıdık… Hem de yepyeni… Emir kendi yolunda travmasını atlatıp yola devam edecek. Hayat acısıyla tatlısıyla akıyor…
 
Diziye yeni katılan Zulal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızını canlandıracak. Yani Zehra’nin kızı…  Rıza’da onu köyden alıyor ve İstanbul’a getiriyor. Üniversite okumasi icin. Zulal aslinda saf gibi görünüyor ama evdeki durumlardan haberdar. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher’e bile  kafa tutuyor. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis karakteri Can.  O da dik kafali, korkusuz bir kız. Emir’le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde oldugunu öğrenince, kafasındaki pek çok soruya da cevap buluyor. Polis kiz, Emir’i kendisi gibi çetin ceviz ve cesur düşünüyor.
 
Tüm bu sorular, dizinin 3. Sezonunda cevap bulacak. Yeni ve birbirinden sürükleyici bölümleriyle Adını Feriha Koydum-Emir’in yolu Eylül’de Show TV’de.
 
FETİH 1453!
 
Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarının başında gelen Show TV, yeni yayın dönemine her yıl olduğu gibi yine iddialı giriyor. Özellikle İstanbul’un fethini ve Fatih Sultan Mehmet’in yaşamını anlatan ‘Fetih 1453’ dizisi ekranlarda yeni bir çığır açacak.
 
Ekranların yeni vazgeçilmezi: Fetih 1453 Med Yapım imzasını taşıyan proje, Osmanlı İmparatorluğu’nun en başarılı dönemlerinden biri olan Fatih Sultan Mehmet dönemini ekrana taşıyacak. Proje konusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile büyük ilgi odağı olacak.
 
EKRANLARIN YENİ VAZGEÇİLMEZİ; “FATİH”
 
12 yaşında tahta çıktı, 21 yaşında İstanbul'u fethederek yeni bir çağ açtı, 28 yıllık saltanatında dünyayı önünde diz çöktürdü. O'nun zaferlerle dolu yaşamı ve görkemli saltanatını anlatan "Fatih" yeni sezonda Show TV'de…
 
"Fatih", 6 buçuk milyonluk seyirci sayısıyla kırılması zor bir rekora imza atarak Türk Sineması'nın en çok izlenen filmi olan "Fetih 1453" ün devamını anlatacak. İstanbul'un fethinden sonrasını konu alan "Fatih", henüz 21 yaşında İstanbul'u fethederek yeni bir çağ başlatan, sonrasında yeni fetihlerle Osmanlı Devleti'ni bir imparatorluğa dönüştüren Fatih Sultan Mehmed'in görkemli hayatını televizyon ekranına taşıyarak tarihe ışık tutacak. Çekimleri için 10 bin metrekarelik alana dekor inşa edilen "Fatih"te, tıpkı "Fetih 1453"te olduğu gibi, Hollywood filmlerinde de yer alan üç boyutlu grafik efektleri kullanılarak Fatih Sultan Mehmed dönemi tüm ihtişamıyla gösterilecek.
 
SEYİRCİSİNİ EKRAN BAŞINA KİLİTLEYECEK; USTURA KEMAL!
 
Show TV’nin yeni dizisi Ustura Kemal 4 Eylül Salı günü saat 20.00’da izleyiciye merhaba diyecek. Oktay Kaynarca, Emre Kınay, Naz Elmas gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi konusu, kostümleri, dekoru ile ekranın en iddialı yapımlarından biri olacak.
 
İstanbul’da, Üsküdar’da, tahta mahallede büyümüş, babalığından kalma bir kahvede namı yürümüş, kendi halinde bir kabadayının, Ustura Kemal’in hikayesi… Süreç Yapım imzalı dizinin yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlenirken yönetmenliğini ise Mustafa Şevki Doğan yapıyor. “Ustura Kemal” dizisi çekimleri için adeta 100 yıl öncesine dönüldü. 1912 Üsküdar’ının birebir yansıtılacağı dizi çekimleri, o dönem yaşananları bire bir yansıtacak. Heybeliada’da 1912 yılına ait Üsküdar, tekrar dan yaratıldı. Oyılların Üsküdar’ı kurulan dekorla bire bir ekrana yansıyacak. Kıyafetlerden inşaasına, dönemin kılık kıyafetine kadar her türlü ayrıntının en ince detayına kadar düşünüldüğü dizi kısa zamanda fenomen haline gelecek. 
 
“SUSKUNLAR” YENİDEN BAŞLIYOR!
 
Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Suskunlar’, 6 Eylül Perşembe günü saat 20.00’da seyircisiyle buluşuyor. Diziye yeni sezonda 1 de süpriz isim dahil olacak.
 
Yayınlandığı günden beri seyircinin büyük beğenisini toplayan “Suskunlar”, yine seyircisini ekran başına kilitleyecek. Yapımcılığını Tims Productions adına Timur Savcı’nın üstlendiği dizide, çocukluk yıllarında birbirlerine kenetlenen 5 çocuğun yıllar sonra bile birbirlerine olan bağlılıkları anlatılıyor. Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Berk Hakman, Güven Murat Akpınar ve Tugay Mercan’ın başrollerini paylaştığı “Suskunlar” adından söz ettirecek..
 
“PİS YEDİLİ”
 
SHOW TV’nin seyircisini ekran başına kilitleyen kahkaha dolu dizisi Pis Yedili, yeni yayın döneminde de seyircisiyle buluşacak. 5 Eylül Çarşamba akaşamı saat 20.00’da başlayacak olan Pis Yedili’nin yapımını Tükenmezkalem Film üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise usta kalem Gani Müjde’ye ait. Dizinin yeni bölümlerinde ise 4 öğretmen kadroya dahil olacak.
 
Pis Yedili, fakir bir semtin okulunda çıkan yangının ardından, bir özel okula geçmek zorunda kalan yedi genci anlatıyor. Bu yedi fakir gencin bambaşka bir ortamı tanıyacakları yeni okullarında, ikoncanlar adını taktıkları kolejli arkadaşlarıyla atışmalı ve eğlenceli diyalogları, kahkahalarla izleyeceğiniz bir okul hikayesini ekranlara getiriyor. Diziye bu sezon 4 yeni isim daha katılacak. Diziye yeni katılan isimler arasında; Harun Kolçak, Ateşböceği Ercan, Hande Katipoğlu, Ceren soylu da var. Yeni karakterlerin dizideki rolleri ise şöyle olacak; Harun Kolçak Beethowenn hayranı müzik öğretmenini, Ateşböceği Ercan eskilerde kalmış bir tarih öğretmenini, Hande Katipoğlu sonradan görme bir Almanca öğretmenini ve Ceren Soylu ise bütün erkeklerin kendisinin peşinden koştuğunu zanneden bir biyoloji öğretmenini canlandıracak.
 
EVE DÜŞEN YILDIRIM
 
Show TV’nin sevilen  dizisi Eve Düşen Yıldırım, 8 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da başlıyor. Dizide; Türkiye Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Memet Ali Minciözlü ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor. Dizide babası ölen güzel bir genç kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiyle başlayan olaylar anlatılıyor.
 
2011 Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Memet Minciözlü ve Seda Akman’ın başrollerini paylaştığı Eve Düşen Yıldırım, ekranlara yeni bölümleriyle de seyircisini ekran başına kilitleyecek.  Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Meryem Gül’ün kaleme aldığı, Gül Güzelkaya’nın yönettiği dizi, Eylül’de Show TV’de. ayınlanmaya başlayacak.
 
MUHTEŞEM BİR KOMEDİ; DÜŞMAN KARDEŞLER!
 
Show TV muhteşem komedi dizisi Düşman Kardeşler, Pazar günleri saat 20.00’da seyircisiyle buluşuyor.  Bir Trakya komedisi olan Düşman Kardeşler’de Tarık Pabuçcuoğlu, Oya Aydoğan, Murat Eken, Hande Subaşı, Kaan Urgancıoğlu gibi ünlü isimler izleyici ile buluşacak. Yaz akşamlarını şenlendirecek olan dizi konusu ve aksanıyla ekran başındakileri güldürecek.
 
Sinetel ve İbrahim Mertoglu`nun yapımcılığını üstlendiği, “Düşman Kardeşler”in  çekimleri Gelibolu’da özel olarak kurulan sette devam ediyor. “Düşman Kardeşler” kendi dünyaları içinde yaşayan milyonlarca Anadolu insanının yüreklerinin hikayesini konu alıyor. Senaryosunu; Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin yazdığı “Düşman Kardeşler”’in yönetmen koltuğunda ise Semra Dündar oturuyor.  Kahkaha dolu bir dizi olan “Düşman Kardeşler”, seyircisini ekran başına kilitleyecek… 
 
 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.