Jesse Pinkman’ın hikâyesini devam ettirecek olan Breaking Bad filmi Netflix’te…

357

Breaking Bad‘in arkasındaki isim Vince Gilligan‘ın yazıp yöneteceği, dizinin finalinin akabinde gelişen olayları anlatacak olan filmin Netflix‘te yayınlanacağı açıklandı.

Geçen yılın sonlarına doğru düşen bir haber, birçok Breaking Bad hayranını heyecanlandırmaya yetmişti. Haberde, efsanevi dizinin yaratıcısı olan Vince Gilligan‘ın, dizinin finalinin ertesinde geçen bir hikâyeyi anlatmak için hazırlıklara başladığı belirtiliyordu. Bu ilk haberin üzerinden sadece saatler sonra bu hikâyenin Jesse Pinkman‘ın hikâyesi olduğu ortaya çıkmıştı. Yeni çıkan detaylar ise filmin hikâyesinden ziyade izleyiciyle nasıl buluşacağıyla ilgili.

Walter White (Bryan Cranston) and Jesse Pinkman (Aaron Paul)

İlk olarak Deadline’ın bildirdiği habere göre, Gilligan’ın kaleme aldığı ve şu an prodüksiyon aşamasında olan film, ilk olarak Netflix‘te gösterilecek. Bir AMC dizisi olan Breaking Bad, sonradan Netflix’te de yer almıştı. Görünen o ki Breaking Bad filmi için bu kronoloji tersine dönüyor, zira filmin Netflix’te yayınlandıktan sonra AMC‘de gösterilmesi planlanıyor.

Jesse Pinkman‘ın dizinin finalinden sonra yaşadıklarını odağına alacağı belirtilen filmde, Walter White‘a hayat veren Bryan Cranston‘ın yer alıp almayacağı resmi olarak netlik kazanmış değil. Benzer şekilde filmde, Breaking Bad evreninden kimleri göreceğimiz de belirsizliğini koruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.