Kadın sezon finali fragmanı yayınlandı.

Kadın sezon finali fragmanı: Yeni bölümde beklenen karşılaşma!

Bu akşamki bölümü heyecanla beklenen Kadın dizisinin fragmanı dizinin hayranlarını daha da meraklandırıyor. 32. bölümü yayınlanacak dizide Sarp ve Doruk sonunda karşılaşıyor. Yıllardır fotoğraflardan babasını gören Doruk, Sarp’ı karşısında görünce ona “Baba!” diyerek seslenecek. Bahar’ı ve ailesini bulmak için uğraşan Sarp, oğluyla karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

Sezon finalinde neler olacak?

Sezon finalinde Enver’in hastaneye kaldırıldığı haberini alan Bahar büyük bir paniğe kapılıyor. Şirin ise babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçluyor. Sarp’la karşılaşan Hatice ise onu suçlamaya başlar. Bahar ve Arif cephesinde Arif’in itirafından sonra ikilinin giderek yakınlaştığını izleyeceğiz. Sarp’ı kaybetmek istemeyen Pırıl, onu tekrar Amerika’ya gitmeye ikna etmek için uğraşıyor. Sarp ise büyük bir sürprizle karşılaşacak…

En son bölümde neler olmuştu?

Sarp’ı görmek isteyen Enver kendisini büyük bir tehlikeye atmıştı. Ceyda ve Yeliz’de Sarp’ın hayatta olduğunu öğrenmiş ve bunu Bahar’a söylemek istemişti. Elindeki Şirin kozunu en akıllıca kullanmak isteyen Suat, Şirin’i Pırıl ile tanıştırmıştı. Bunun sonucunda ailesine zarar gelmesinden korkan Şirin, Suat ile iyi anlaşma yoluna gitmişti. Arif ise Ceyda’nın cesaretlendirmesinden sonra Bahar’a duygularını itiraf etmişti.

Kadın sezon finaliyle bu akşam 20.00’da Fox ekranlarında.

Kadın dizisiyle ilgili sitemizdeki diğer içeriklere ulaşmak için tıklayın!

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Kadın ve Yasak Elma Sezon Finali Yapıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.