Kalbimin Sultanı: Bir Osmanlı Hükümdarı ve Bir Rus Ajanın Büyük Aşkı (Fragman)

Maya Productions International’ın yapımcılığını üstlendiği Kalbimin Sultanı 13 Haziran’da başlıyor! Dizinin iki tanıtım fragmanı yayınladı bile. Türk ve Rus ortak yapımı olan dizi aynı zamanda bir Rus televizyonunda da aynı günde yayınlanacak. Biri Osmanlı Hükümdarı, diğeri Batılı, özgürlüğüne düşkün bir Rus kızının aşk hikayesinin anlatıldığı dizide Mahmud ve Anna’nın masallara konu alacak aşkı Star TV’de olacak!Kalbimin Sultanı

Bir Osmanlı hükümdarı ile hareme girmeye çalışan Rus bir muhbirin aşk masalını anlatan Kalbimin Sultan’ı önümüzdeki günlerde çok konuşulacak gibi duruyor.

Kalbimin Sultanı

Önce ilkel bulduğu hareme girmek zorunda kalan Anna’nın ve bir Osmanlı hükümdarı olan Mahmud’un büyük aşkını anlatan Kalbimin Sultanı, birçok Rus ve Türk oyuncudan oluşan kadrosuyla reytingleri alt üst edecek gibi görünüyor.

Kalbimin Sultanı

Başrollerini Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın paylaştığı dizide ikiliye, Emel Çölgezen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz başta olmak üzere Rusya’da birçok önemli projede yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi Rus ve Türk başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Kalbimin Sultanı

Dizi Star Tv‘de 13 Haziran’da başlıyor. Saat 20.00’de.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.