TRT 1’in sevilen dizisi “Kalk Gidelim”, 28 Temmuz’da yeni bölümleriyle TRT1 ekranlarında ikinci sezonda yine izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatmaya geliyor.

1‘Kalk Gidelim’ de yeni sezonunda bu hafta neler olacak?

2Mustafa Ali ve Nurcan oğulları Canberk’le İstanbul’daki lüks evlerine geri dönmüşlerdir. Mustafa Ali yeni işler kovalarken, Nurcan da eski günlerdeki gibi evlilik yıldönümünü şaşaalı bir biçimde kutlayıp, eşe dosta, özellikle de sosyeteye muhteşem dönüşlerini gösterme peşindedir.

3Seyfettin cephesinde ise durum oldukça trajiktir.

4Sevda, Nurcan’ın giderayak fitlemesi sonucu Seyfettin’le boşanmak ister.

5Seyfettin derbeder bir halde saçı sakalı salmış mahkeme gününü beklemektedir.

6Bütün köylüler boşanmayı engellemeye çalışsa da nafile, Sevda boşanmayı kafasına koymuştur.

7Bunu engellemek için Mustafa Ali de devreye girecektir ama köye gittiğini Nurcan’ın bilmemesi gerekmektedir.

8Canberk ile Melisa sinsi bir plan yapar ve Melisa’nın ailesiyle tanışmaya Mustafa Ali’yi ikna ederler. Mustafa Ali, Melisa’nın evine gidince beklemediği bir durumla karşılaşır.

9Bu arada köye karavanıyla gizemli bir adam gelir ve Meryem’in etrafında dolanmaya başlar.

10Köydekilere dair en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olan bu gizemli adam planını adım adım işlerken köyde ummadığı biriyle karşılaşır.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği ‘Kalk Gidelim’ dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Kerem Kupacı paylaşırken dizide Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Onur Seyit Yaran, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.