Kanal D’den Yeni Dizi:“Bana Artık Hicran De”

602
Yaşadığı aşk sonucu hüsrana uğramış ve büyük bedeller ödemek zorunda kalmış bir kadının hayatta kalma mücadelesi anlatılan dizide Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi isimler yer alıyor.
 
Kanal D yayınlanacak olan ve Coşkun Irmak’ın senaryosunu yazacağı “Bana Artık Hicran De” dizisinin kadrosu  belli oldu. Yeni sezonda ekrana gelecek olan dizide, “Kavak Yelleri”, “Suskunlar” ve “Kayıp” gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Aslı Enver başrol oynayacak. Dizide Aslı Enver’le birlikte son olarak “İntikam”da rol alan Alican Yücesoy ile ünlü oyuncu Buğra Gülsoy da başrolleri paylaşacak.
Bir anne – kız hikayesini anlatan dizide, “Kavak Yelleri”nin liseli Mine’si Aslı Enver, başrolü Alican Yücesoy ve Buğra Gülsoy’la paylaşacak. 1997 yılında başlayacak olan dizide olaylar günümüze gelecek. 
 
Ben senin annen değilim
 
Coşkun Irmak, Kanal D’de ekrana gelecek dizide Aslı Enver’in hayat vereceği Hicran karakterini şu sözlerle özetledi: “Hayat, her an seçim yapmak zorunda kaldığımız ve yaptığımız seçimlerle şekillenen bir süreç. Hicran, bütün kadınlar arasında bir kadın. Doğup büyüdüğü yuvada söz dinleyen bir çocuk. Sonra, bir genç kız . Seven, aşık olan, kırılan bir yürek sonra da…. Bütün anneler arasında bir anne. Bu hayat, günün birinde seçim yapmaya zorlar Hicran’ı. “Ben senin annen değilim”, der kızına. ‘Peki, sana ne diyeyim anne?’ sorusuna yanıtı, çaresizlik ve isyan dolu bir fısıltıdır: “Bana artık Hicran de…”
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.