Kansere yakalanan Hülya Koçtiğit, ABD”de ameliyat edildi

808

ürk sinemasının efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabından akciğer kanseri olduğunu söyleyerek sevenlerine büyük bir üzüntü yaşattı. Koçyiğit, bugün ABD'de ameliyat edildi.

ÜNLÜ OYUNCU ŞUAN DA YOĞUN BAKIMDA

Koçyiğit, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için New York'taki Presbyterian Hospital'da operasyon geçirdi. Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından ameliyata alınan Hülya Koçyiğit'in sağlık durumuyla ilgili detaylı açıklama yapılmadı. Ünlü oyuncunun operasyonun ardından yoğun bakım ünitesinde tutulduğu öğrenildi.

"SEVENLERİMDEN DUA BEKLİYORUM" DEMİŞTİ

Sosyal medya hesabından ameliyat öncesi yaptığı paylaşımda sevenlerinden dua beklediğini belirten Koçyiğit, şunları söylemişti: "Bugün benim için zor bir gün. Sizlere güzel haberler vermeyi umut ederek yazıyorum. Hala New York'tayım. Akciğerimin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital'da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek ameliyata gireceğim birazdan. Sizlerden, benim için dualarınızı esirgememenizi umut ediyorum. Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun."

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.