“Kara Para Aşk” Dizisinden Duygusal Veda

314
 
 
Engin Akyürek (Komiser Ömer Demir): "Ömer' karakterinin; sadece bana değil seyirciye de bir şeyleri sorgulattığını ve empati kurdurduğunu düşünüyorum. 'İnsan bu hayatta seçimlerini nasıl yapar? Ne için yaşarız? Temiz bir insan olarak hayatımıza ne kadar devam edebiliriz, bu mümkün müdür?' gibi… 'Ömer Demir'i özleyeceğim. Bütün işlerim gibi güzel anılarla hatırlayacağım bir iş oldu. Dizi ise içinde farklı türleri barındıran bir işti; polisiye tarafı da vardı, dramatik yapısı da. İş bittiğinde herkes gülerek ve huzurlu ayrıldı."
 
Tuba Büyüküstün (Elif Denizer): "Artık sonuna geldik, evet yorulduk. Şimdi eve dönüp bavullarımı açacağım ve biliyorum içinden bir sürü güzel yürek çıkacak. Kalplerinizin sıcaklığını bana verdiğiniz için teşekkür ederim. Benimle kaldıkları sürece onlara iyi bakacağım…"
 
Ahmet Tansu Taşanlar (Komiser Arda): "İçinde olmasaydım dizinin yine de fanatik bir izleyicisi olurdum ama bu ailenin bir parçası olabilmek tarifsiz bir mutluluk. Daha önce oynadığım karakterleri yok saymak istemem, hepsinin ayrı bir önemi var benim için; ancak 'Arda' hep en özeli olacak."
 
Saygın Soysal (Metin): "Bu işi çekerken bir hayat yaşadık. Bana en anlamlı gelen de proje vesilesiyle tanıştığım insanlar oldu; kazancım onlar…"
 
Bestemsu Özdemir (Nilüfer): "Kara Para Aşk', bana çok ama çok şey kattı. 'Nilüfer'in inişli çıkışlı ruh hali oyunculuğumu geliştirmeme katkı sağladı ve tabii artık 'Nilüfer' sayesinde çok geniş ve çeşitli bir ağlama yelpazem oldu diyebilirim. Sektörde yeni olduğum için çok güzel bir okuldu."
 
Hazal Türesan (Aslı): "Kara Para Aşk' ve 'Aslı' çok fazla insanla tanıştırdı beni. İnsanlar beni tanıyıp takip edip, sevip yorum yapmaya değer buldu. Tarifi zor bu duygunun. İki yılın her anında çok ama çok mutlu oldum."
 
İlkin Tüfekçi (Komiser Pelin): "Dizi benim için çok özel ve farklı bir noktada. Kariyerime ciddi bir katkısı olduğuna inanıyorum. Belinde silahıyla gezen, gözü kara bir komiseri oynamak zevkliydi."
 
Burak Tamdoğan (Hüseyin Demir): 'Hüseyin Demir' tanıdığım ve sevdiğim birçok insandan parçalar taşıyor. Bir ayağı vicdan, diğer ayağı şeytan olan böyle bir karakteri oynamak hem eğitici, hem de çok lezzetliydi." 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.