“Karagül” ve “Güldür Güldür Show” Zirvede

286
TNS’nin ölçümlerine göre FOX’ta yayınlanan “Karagül” geçen haftaya göre AB’de bir basamak gerileyerek ikinci olurken, tüm kişilerde zirvede yer aldı.
 
Show TV’de yayınlanan “Güldür Güldür Show” geçen haftaya göre tüm kişilerde altı basamak gerileyerek on dördüncü olurken, AB’de bir basamak yükselerek zirvede yer aldı.
 
Kanal D’nin dizisi “Arka Sokaklar” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerileyerek üçüncü sırada yer alırken, AB’de dört basamak yükselerek sekizinci oldu.
 
Star TV’de ekrana gelen “Medcezir” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde iki basamak gerileyerek beşinci olurken, AB’de bir basamak gerileyerek dördüncü sırada yer aldı.
 
TRT 1’de yayınlanan “Yeşil Deniz” dizisi geçen haftaya göre tüm kişilerde iki basamak yükselerek yirmi dördüncü olurken, AB’de altı basamak yükselerek on birinci sırada yer aldı.
 
Atv’de dün gece ikinci bölümüyle ekrana gelen “Kara Ekmek” geçen haftaya göre tüm kişilerde on bir basamak, AB’de dört basamak yükselerek her iki kategoride de altıncı sırada yer aldı.
 
TRT 1’in dizisi “Beni Böyle Sev” yeni gününde tüm kişilerde elli altıncı, AB’de otuzuncu sırada yer aldı.
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.