“Katran”ın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

319
Başrollerinde Wilma Elles (Olivia), Lucia Oskerova (Anna), Cihan Toraman (David), Yağmur Tanrısevsin (Jennifer), Ayşen Batıgün (Sarah), Arda Armando Denk (Tommy), Arda Bozkurt (Kevin), Nas Sıla Zengin (Lora), Burak Er (Alex), Göktuğ Alpaşar(Richard), Kahraman Sivri (Plumber) ve Jeyan Tözüm (Aunt Lucia) gibi oyuncuların yer aldığı Amerikan yapımı “The Tragedy” (Katran) adlı korku filminde oyuncuların tamamı Türkiye’de yaşayan oyunculardan oluşuyor.
Türkçe adı “Katran” olan  korku filmleri sinema filmi 13 Şubat ‘ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken; çekimler,  ses efektleri, diyaloglar  ve mix çalışmaları Hollywood’un en büyük film stüdyosu olan TODD stüdyolarında gerçekleştirildi.
Gerçekçi görsel efektleriyle oldukça dikkat çeken “Katran” filmi’nin müziklerini Yusuf Bütünley hazırlamıştır. Ayrıca Rolf Lovland ve dünyaca ünlü filmlerin müziklerini yapan Bruno Nicolai  (Quentin Tarantino’s Django Unchained v.s.)  gibi dev müzisyenlerin de eserleri kullanılmıştır.
 
"Katran"da ‘Olivia’ karakterini oynayan Wilma Elles ilk defa bir korku filminde yer alırken, geçen sezon "Güneşi Beklerken" dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Yağmur Tanrısevsin de ilk defa bir sinema filminde rol aldı. Film, yeni bir hayata başlamak isteyen bir ailenin geçmişini bilmedikleri, tehlikeli ve gizemli bir eve taşınmalarıyla başlayan korku dolu günleri anlatıyor.
 

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Caroline Lösemi Hastaları İçin Podyuma Çıkıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.