Kimler Kimler Çıktı! Oyuncu Atölyesi: Güneşin Kızları Dizisi ?

1999
güneşin kızları

Kimler Kimler Çıktı! Tam Bir Oyuncu Atölyesi: Güneşin Kızları Dizisi

Bazı diziler vardır reytingleri tavan yapar. Bazı diziler vardır hem reytingleri tavan yapar hem de dizinin oyuncularını yıldız yapar. Parlayan oyuncular hem o diziyi yükseltir hem de yeni yapımlara göz kırparlar.

1Tam bir Atölye…

Güneşin Kızları işte tam bu türden bir diziydi. 1 sezon Kanal D’de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu daha sonra öylesine reyting yapan dizilerde oynadılar ki, dizi tam bir atölye gibiymiş diye düşünmemize neden oldu.

Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş’ın çok sevilen bir çift olması ve dizinin entrikaları dizinin heyecanını hep yüksek tutan özelliklerden.

2Tolga…

Şimdi gelelim Güneş’in Kızları dizisinin oyuncularının daha sonra reytingleri tavan yapan dizilerine. İlk olarak Tolga Sarıtaş’tan başlayalım.

3Söz’ün Yavuz’u…

Tolga Sarıtaş şimdilerde pazartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Söz dizisinin başrollerinden birisi. Yavuz ismiyle ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekâsı ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

Aybüke Pusat (Bahar) ile Tolga Sarıtaş, dizinin reytinglerinin yükselmesinde hem oyunculuğu ile hem de karizması ile büyük bir role sahip.

4Dilan Çiçek…

Güneş’in Kızları’ndan yükselen ikinci bir oyuncu ise Dilan Çiçek Deniz’dir. Yine pazartesi günün en çok izlenen dizilerinde olan Çukur’un başrol oyuncularından biri olan Dilan Çiçek Deniz, güzelliği ve oyunculuğu ile seyircileri ekran başına kitliyor.

5Sena Koçovalı…

Yamaç(Aras Bulut İynemli) ile büyük bir aşk yaşayan Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, reytingleri tavan yapan dizinin kaliteli bir oyuncusu olmayı başardı. Modellik yaparak meşhur olan Dilan Çiçek Deniz 2014’te Tatlı Küçük Yalancılar ile dizi hayatına adım attı. Güneş’in Kızlarına sonradan transfer olmasına rağmen iyi bir performans sergiledi.

6İrem…

Üçüncü oyuncu ise şuanda reytingleri tavan yapan bir başka dizinin Sen Anlat Karadeniz’in başrol oyuncularından İrem Helvacıoğlu.

7Nefes…

İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz’de gerçekten iyi bir oyunculuk sergileyip kariyerine güzel bir imza daha atıyor.

8Cevher…

Sonuç olarak, Güneş’in Kızları oyuncularının aslında cevher taşıdıklarını kanıtlamak için bu örnekler yeter sanırsam. Tekrardan izlememek için hiçbir neden yok bizce ?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.