Kırmızı Oda’nın final tarihi belli oldu!

682

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda, ilk sezonundaki reyting başarısını, bu sezon bir türlü yakalayamadı. Diziye ‘Sadi’ karakteriyle renk katan ve büyük beğeni toplayan Erkan Petekkaya’nın geçtiğimiz haftalarda Kırmızı Oda kadrosuna dönmesi de beklenen çıkışın gerçekleşmesini sağlayamadı. Bunun üzerine kanal da sevilen diziyle ilgili flaş bir karar aldı. İşte, detaylar…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı gündem bu yana yüksek reytingleri ile dikkat çeken Kırmızı Oda’dan üzen haber geldi. Binnur Kaya’nın başrolünde olduğu fenomen dizi Kırmızı Oda’nın fişi çekildi. Son bir hamleyle diziye veda edip geri dönen Erkan Petekkaya da diziyi kurtaramadı. İşte Kırmızı Oda’nın final tarihi…

Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:2

Ünlü oyuncu Binnur Kaya’nın bir psikoloğu canlandırdığı TV8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda hayranlarını üzecek karar verildi.

Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:3

“Kırmızı Oda” dizisi verilen kısa aranın ardından yeniden başladı. OGM Pictures imzalı dizide tüm senaryo değişmiş ve geçen yıl çok izlenen Erkan Petekkaya’lı sahneler yeniden yazılmıştı.

Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:4

Birsen Altundaş’ın haberine göre; beklenen olmadı ve yazılan dramatik sahnelere rağmen reytinglerdeki eski parlak dönem geri gelmedi.

Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:5

Bunun üzerine Kırmızı Oda dizisiyle ilgili beklenen karar verildi.

Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:6

Pandemide aldığı yüksek reytinlerle dikkat çeken Binnur Kaya’lı Kırmızı Oda ekrana veda ediyor. Proje 61. bölümde final yapacak.

Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:7
Kırmızı Oda ile ilgili flaş karar - Sayfa:8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin