”Küçük Ağa” Zirvedeki Yerini Koruyor!

358
TNS'nin ölçümlerine göre atv'nin dizisi ''Kaçak'', tüm kişilerde altı reytingle geçen haftaya göre bir basamak yükselerek ikinci sırada yer alırken, AB'de ise üç reytingle dört basamak gerileyerek on beşinci oldu.
TRT 1'in dizisi ''Seksenler'', tüm kişilerde üç reytingle geçen hafta olduğu gibi yedinci sırada yer alırken, AB'de ise beş reytingle bir basamak gerileyerek dördüncü oldu.
Star TV'nin dizisi ''Kurt Seyit ve Şura İstanbul'', tüm kişilerde üç reytingle geçen haftaya göre beş basamak gerileyerek on dördüncü sırada yer alırken, AB'de ise üç reytingle üç basamak gerileyerek dokuzuncu oldu.
Show TV'nin dizisi ''Analı Oğullu'', tüm kişilerde iki reytingle geçen haftaya göre dört basamak gerileyerek yirmi beşinci sırada yer alırken, AB'de ise iki reytingle altı basamak yükselerek on sekizinci oldu.
FOX'ta dün akşam yayınlanan, yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın üstlendiği 2010 yılı Türkiye yapımı komedi-politik film ''Ay Lav Yu'', tüm kişilerde ve AB'de dört reytingle beşinci oldu.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.