Kurt Seyit ve Şura Ayrılıyor mu?

384
Kurt Seyit, Petro'nun dostu olmadığını artık anlamıştır. Maskesinin hesapladığından çok daha önce düşmesi, Petro'nun bütün planlarını bozar.
Kurt Seyit, Şura'nın teyzesinin evini terk ettiğini ve Yusuf'un evine yerleştiğini öğrenir. Şura'yı uzaktan da olsa görebilmek, yakınında olabilmek için gece gündüz takip eder. Şura yaşadığı ihanetin ve özlemin acısını atlatmak için kendini işe verir. Para kazanmak ve hayatına kimseye muhtaç olmadan devam etmek zorundadır. Bu günlerde uzaktan da olsa Seyit'in elinin üzerinde olduğunu hissetmez.
Billy tarafından hedef haline gelen Alya'nın da evi talan edilmiş, peşine askerler düşmüştür. Galip, Alya'yı korumak için tek bildiği adrese, Şura'nın yanına götürür. Artık Alya da Şura'nın evinde kalmaya başlar. Kurt Seyit bu durumdan çok memnun olur. Şeref Oteli'nden Şura'nın yanına haberler Alya ile gidip gelmeye başlar.
Öte yandan Yahya, peşindeki adamları atlatmak ve üstündeki belgeleri salimen yerine ulaştırmak için uğraşırken, peşindeki adamlara yakalanır. O geceden sonra Yahya'dan haber alınamamaktadır. Bu telaş içinde Celil de Güzide'yi ilk kez fark edecektir. Şura için İstanbul'dan gitmek demek, Kurt Seyit'i terk etmek demektir, ama bu kararı da vermek zorundadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.