“Kurt Seyit ve Şura” Yeni Sezona Merhaba Diyor

850
Dizinin yeni tanıtımında Petro’nun oyunuyla Barones’i öldürmekle suçlanan Seyit darağacından son anda kurtuluyor.
Sezon finalinde birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Kurt Seyit ve Şura’nın aşklarını ilgiyle izleyen dizinin hayranları, Seyit ve Şura’nın mutlu olmasını yürekten dilerken Mürvet’in hikayeye nasıl dahil olacağını da merakla bekliyor. “Kurt Seyit ve Şura İstanbul”un bu akşam yayınlanacak yeni sezon ilk bölümü ise izleyicilerin merakını gidermeye hazırlanıyor.
Dizinin ilk bölümünde, asılmayı beklerken sürpriz bir şekilde salıverilen Seyit aylar sonra Şura’ya kavuşacak. Seyit’in yokluğunda oteli ele geçiren Petro ise tüm kozlarını kaybederek Billy’ye boyun eğmek zorunda kalacak.
Dizinin ilk sezonunda hikayenin günümüzde yaşayan yazarı rolüyle izleyici karşısına çıkan Zerrin Tekindor yeni sezonda Emine karakterine hayat verecek. İlk defa bir dönem dizisinde rol alacak Zerrin Tekindor’un canlandıracağı Emine, sert ve korumacı tavırlarıyla sadece kızı Mürvet’in değil tüm karakterlerin hayatını etkileyecek.
Fahriye Evcen’in canlandıracağı Mürvet ise çocuk yaşta ayrı düştüğü annesini yıllar sonra bulmanın sevincini yaşayamadan mahallelerinde çıkan yangınla uğraşmak zorunda kalacak. İstanbul’da kaldığı ilk gece Kurt Seyit’le karşılaşacak Mürvet’in sadece evinde değil kalbinde de büyük bir yangın başlayacak.
Dizide Mürvet ve Emine’nin yaşayacağı Türk mahallesinin çekimleri İstanbul’un tarihi semtlerinden Zeyrek ve Vefa’da tamamlandı.
 

video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.