“Kurtlar Vadisi” Oyuncusuna “Terör” Dayağı!

272

 

 
Edinilen bilgilere göre olay, gece saat 01.30 sıralarında Ziverbey Mahallesi'nde meydana geldi. 'Kurtlar Vadisi Pusu' adlı televizyon dizisinde teröristlerden 'Rıza' karakterini canlandıran oyuncu Arif Öngen, sokak ortasında 3-4 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Yediği dayak sonrası hastaneye kaldırılan Öngen'in kafasında ve yüzünde morluklar oluştu. Öngen, tedavisinin ardından saldırganlar hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hasanpaşa Polis Merkezi'ne geldi. Yaşadığı olayı anlatan Öngen, 'Kimlerin olduğunu bilmiyorum. Arkamdan 3 ya da 4 kişi Kurtlar Vadisi'nde oynadığımı söyleyip yumrukladılar. Vururlarken 'terörist' falan diyorlardı. Yüzüme yumruk vurup, 'pis terörist' gibi laflar duydum. Ne olduğunu çok fazla hatırlayamıyorum, çünkü darbe yiyordum' dedi.
 
TERÖRİST ROLÜNE DAYAKLI TEPKİ!
 
Olayın şokunu üzerinden atamayan oyuncu, saldırının gerekçesine bir anlam veremediğini ifade ederek, 'Sanırım bu olay 'terörist' rolünü oynadığım için başıma geldi. Çünkü saldırı gerçekleşirken sürekli 'terörist' diye hitap ediyorlardı' dedi. Öngen, saldırının ardından kaçarak arkadaşlarını arayıp, hastaneye gittiğini söyledi.
 
Arif Öngen'in tiyatrocu arkadaşı Onur Şahin ise, rol gereği sanatını icra eden sanatçılara yönelik saldırıyı çirkin bulduğunu ifade etti.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.