”Kurtlar Vadisi Pusu” ve ”Aramızda Kalsın” Zirveyi Paylaştı

338
TNS'nin ölçümlerine göre "Kurtlar Vadisi Pusu", tüm kişilerde on bir reyting alarak geçen hafta olduğu gibi birinci olurken, AB'de ise altı reytingle bir basamak gerileyerek ikinci sırada yer aldı.
''Aramızda Kalsın'', tüm kişilerde dört reyting alarak geçen haftaya göre bir basamak gerileyerek dördüncü olurken, AB'de ise yedi reytingle iki basamak yükselerek birinci sırada yer aldı.
Show TV'nin komedi programı ''Güldür Güldür Show'', tüm kişilerde dört reyting alarak geçen haftaya göre üç basamak yükselerek üçüncü olurken, AB'de ise beş reytingle dördüncü sırada yer aldı.
Star TV'nin dizisi ''Kardeş Payı'', tüm kişilerde üç reyting alarak geçen haftaya göre sekiz basamak yükselerek sekizinci olurken, AB'de ise beş reytingle dört basamak yükselerek beşinci sırada yer aldı.
TRT 1'in dizisi ''Zengin Kız Fakir Oğlan'', tüm kişilerde üç reyting alarak geçen haftaya göre dört basamak gerileyerek on ikinci olurken, AB'de ise üç reytingle bir basamak gerileyerek sekizinci sırada yer aldı.
FOX'un dizisi ''Umutsuz Ev Kadınları'', tüm kişilerde dokuz share alarak on birinci olurken, AB'de ise dokuz share ile on dördüncü sırada yer aldı.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.