‘‘Kurtlar Vadisi Pusu’’ ve ‘‘Aramızda Kalsın’’ Zirveyi Paylaştı

228
 
TNS’nin ölçümlerine göre, atv’nin dizisi ‘‘Kurtlar Vadisi Pusu’’, tüm kişilerde on bir reytingle geçen hafta olduğu birinci sırada yer alırken, AB’de ise yedi reytingle bir basamak gerileyerek üçüncü oldu.
Star’ın dizisi ‘‘Aramızda Kalsın’’, tüm kişilerde beş reytingle altı basamak yükselerek ikinci sırada yer alırken, AB’de ise sekiz reytingle iki basamak yükselerek birinci oldu.
Kanal D’nin komedi programı ‘‘Arkadaşım Hoşgeldin’’, tüm kişilerde beş reytingle geçen haftaya göre bir basamak gerileyerek üçüncü sırada yer alırken, AB’de ise sekiz reytingle bir basamak gerileyerek ikinci oldu.
TRT 1’in dizisi ‘‘Zengin Kız Fakir Oğlan’’, tüm kişilerde dört reytingle geçen haftaya göre on iki basamak yükselerek onuncu sırada yer alırken, AB’de ise beş reytingle on basamak yükselerek altıncı oldu.
Star’ın dizisi ‘‘Kardeş Payı’’, tüm kişilerde üç reytingle geçen haftaya göre altı basamak yükselerek on ikinci sırada yer alırken, AB’de ise altı reytingle bir basamak yükselerek beşinci oldu.
Kanal D’nin dizisi ‘‘Paşa Gönlüm’’, tüm kişilerde göre iki reytingle geçen haftaya göre on iki basamak gerileyerek yirmi dokuzuncu sırada yer alırken, AB’de ise üç reytingle üç basamak gerileyerek on dördüncü oldu.
 
 
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.