‘‘Kurtlar Vadisi Pusu’’ ve ‘‘Arkadaşım Hoşgeldin’’ Zirvede

423
TNS’nin ölçümlerine göre, ‘‘Kurtlar vadisi Pusu’’ tüm kişilerde on rating alarak geçen hafta olduğu gibi birinci sırada yer alırken, AB’de ise altı rating ile ikinci oldu.
 
Kanal D’nin dün akşam Burak Kut’un konuk olduğu program ‘‘Arkadaşım Hoşgeldin’’, tüm kişilerde beş rating alarak geçen hafta olduğu gibi ikinci sırada yer alırken, AB’de ise altı rating ile birinci oldu.
 
Star’ın dizisi  ‘‘Aramızda Kalsın’’, tüm kişilerde beş rating alarak geçen haftaya göre dört basamak gerileyerek sekizinci sırada yer alırken, AB’de ise altı rating ile üçüncü oldu.
 
Kanal D’nin dün akşam ikinci bölümüyle ekrana gelen dizisi ‘‘Paşa Gönlüm’’ tüm kişilerde üç rating alarak geçen haftaya göre sekiz basamak gerileyerek on yedinci sırada yer alırken, AB’de ise üç rating ile altı basamak gerileyerek on birinci oldu.
Star’ın dizisi ‘‘Kardeş Payı’’, tüm kişilerde üç rating alarak geçen haftaya göre bir basamak gerileyerek on sekizinci sırada yer alırken, AB’de ise beş rating ile bir basamak gerileyerek beşinci oldu.  
 
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.