“Kurtlar Vadisi”nin Senaristleri Ayrıldı mı?

259
İddialara göre Pana Film'deki anlaşmazlık, hem dizi ekibinden hem de senaristlerde kopmalara neden oldu. 204'üncü bölümün ardından bazı sitelerde ve sosyal medyada Raci Şaşmaz'ın senaryo ekibinden ayrıldığı iddia ediliyordu. Necati Şaşmaz'ın kardeşi olan Raci Şaşmaz'ın ayrılıp ayrılmadığı konusunda net bir bilgi olmamakla birlikte ayrılan çok önemli iki isimden bahsediliyor.
 
BAHADIR ÖZDENER VE CÜNEYT AYSAN GİTTİ Mİ?
 
“Kurtlar Vadisi Pusu”da, ilk günden itibaren senaryo ekibinde olan Bahadır Özdener'le yolların ayrıldığı iddia ediliyor. Öte yandan, Pana Film'in önde gelen isimlerinden ve yine senaristlerden Cüneyt Aysan'ın da Özdener'le birlikte ekipten ayrıldığı belirtiliyor.
 
SENARYOYU NECATİ ŞAŞMAZ MI YAZIYOR?
 
Vadi'nin, Özdener ve Aysan haricinde bir senaryo ekibi var. Hatta Akif rolünü oynayan Ömer Lütfi Mete'nin oğlu Ali Buhara Mete de bir süredir senaryo ekibinde.
 
Ancak iddialara göre, iki ismin ayrılmasının ardından Necati Şaşmaz işi sıkı tutuyor, senaryoya bizzat kendisi katkıda bulunuyor. Çalışkanlığıyla bilinen Necati Şaşmaz'ın zaman zaman şirkette sabahladığı, kurguya montaja bizzat müdahale ettiği biliniyordu.
 
BU HAFTA SENARYO YETİŞMEDİ Mİ?
 
“Kurtlar Vadisi” hayranları dün akşam yeni bölüm beklerken, yeni bölüm yerine kolaj bölüm yayınlanması da, senaryo ekibindeki değişiklik iddialarını doğrular nitelikte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.