La Casa De Papel’e İstanbul Karakteri mi Geliyor?

2330
Nesrin Cavadzade La Casa

La Casa De Papel’e İstanbul Karakteri mi Geliyor?

La Casa De Papel’in yeni sezonunda İstanbul karakteri mi olacak? Rolü hangi oyuncu oynayacak? La Casa De Papel’e İstanbul Karakteri mi Geliyor?

Yayınlandığı tarihten itibaren özellikle Türkiye’de büyük ilgi çeken İspanya yapımı dizinin yeni sezonunda, Türkiye’den de bir oyuncunun olacağı iddia edildi. Netflix’e yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre yapım ekibi, yeni sezonda diziye Türk bir oyuncu eklemeyi planlıyor.

Dizide birkaç bölüm rol alacağı söylenen bu karakterin ise Nesrin Cavadzade tarafından oynanacağı belirtiliyor. Azerbaycan asıllı Türk oyuncu, İspanyolca bilmesi sebebiyle rol için en güçlü aday konumunda bulunuyor. Cavadzade, İspanyol yönetmen Nacho Ruiperez’in, 2018 yapımlı El Desentierro adlı filminde de rol almıştı.

La Casa De Papel’e İstanbul

Dizide karakterler, kimliklerini gizlemek için şehir isimleri kullanıyor. Türkiye’den katılacak karakterin de bu yüzden, dizide İstanbul ismini kullanması bekleniyor.

İstanbul isimli karakterin diziye dahil olmasıyla birlikte, üçüncü sezonda dizinin bazı bölümlerinin de İstanbul’da geçeceği tahmin ediliyor. Şimdilik Netflix veya oyuncudan resmi bir açıklama gelmedi ancak, yakın zamanda resmi olarak da bir duyuru bekleniyor.

Bütün haberler için tıkla!

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  La Casa De Papel'in Berlin'i: Pedro Alonso

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.