“Lale Devri” Dalya Diyor

403

 

 
 
Show TV'de düşük reytingleri sebebiyle yayından kaldırılan “Lale Devri”, FOX'a transfer olmuştu. FOX'ta da düşük reytinglerle yayın hayatına devam eden “Lale Devri, Avşar Film'in FOX'ta yayınlanan diğer dizisi “Yer Gök Aşk” ın başrol oyuncusu Selen Soyder’i kadrosuna kattı.
 
“Lale Devri”, bu transferle FOX'un en çok izlenen dizisi oldu. “Lale Devri”, 100.bölümüyle Cumartesi 20.15'de ekranlara gelecek. 
 
100. BÖLÜM ÖZETİ
 
Azra ve Kerem’in sevgili olduklarını düşünen Toprak biraz rahatlamıştır. Zümrüt, bu oyunu öğrenince öfkeden deliye dönecektir! Kerem ise Azra’ya yakın olmaktan gayet memnundur! Zümrüt’ün tekrar gözüne girmek isteyen Azra, Çınar’la yakınlaşmak için her fırsatı kullanır. Hasta numarası yapıp Çınar’ı evde çalışmaya ikna etmeyi başarır. Toprak bunu öğrendiğinde öfkesi büyük olacaktır. Tibet’in kardeşi olduğunu öğrenen Çınar, İkbal ve Necip’e çok sinirlenir. Toprak’la dertleşmek için kreşe giden Çınar, hiç hoşlanmayacağı bir sürprizle karşılaşacaktır. Toprak ve Çınar büyük bir kavga ederler. Canı çok sıkılan Çınar soluğu bir barda alır. Azra ise onu teselli etmek için hazır beklemektedir. Çınar’ı tuzağa düşürmeyi başaran Azra amacına ulaşmak üzeredir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.