Maleficent: Mistress of Evil’den ilk fragman geldi

306

2014 yılında çekilen Angelina Jolie başrollü fantastik film “Malefiz”in devamı niteliğinde olan “Maleficent: Mistress of Evil”den merakla beklenen ilk fragman görücüye çıktı.

İlk filmde küçükken insanların orman krallığına saldırdıklarını gördükten sonra kindar ve taş kalpli bir kahramana dönüşen peri Malefiz ve insanlık kralının kızı Prenses Aurora ile tanıştığımız serinin ikinci filminin fragmanında, yine kahramanlarımızı bir arada görüyoruz. Yeni kahramanların da yer aldığı ilk fragmanda Michelle Pfeiffer, Queen Ingrith karakterine hayat veriyor. Ayrıca Prens Philip’ı ise Brenton Thwaites yerine Harris Dickinson canlandırıyor.

Maleficent: Mistress of Evil filminin konusu ise şöyle: Disney’in en bilindik kötü kahramanlarından olan Malefiz, birkaç yılın ardından geri döndü. Yeni dostlar ve düşmanlarla tanışacak olan Malefiz, o evrenin sihirli yaratıklarıyla birlikte var olanı korumaya çalışacak. Maleficent: Mistress of Evil’ın ülkemizdeki izleyicileriyle 29 Mayıs 2020 tarihinde buluşması bekleniyor.

Merakla beklenen Malefiz serisinin ikinci filminde başrolleri Angelina Jolie ve Elle Fanning paylaşırken onlara Ed SkreinJuno TempleKae AlexanderSam Riley ve Lesley Manville gibi isimler de eşlik ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.