Hakan Kurtaş’tan Martıların Efendisi filmine yeni imaj

965

Yapımını TMC Filmin, yapımcılığını Erol Avcı‘nın üstlendiği Martıların Efendisi filmi, 22 Aralık’ta seyircisiyle buluşacak.

Tanıtımlarıyla da izleyenlerin beğenisini toplayan ve büyük bir merakla beklenen rol alan Hakan Kurtaş filme özel imajıyla da dikkat çekiyor.

Martıların Efendisi’nde Hakan rolünde yer alan Hakan Kurtaş, film için farklı bir imaja büründü. Mahallenin bıçkın delikanlısı rolünde yer alan Kurtaş, farklı imajının yanı sıra üstlendiği kilit rolle de dikkat çekecek.

İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam süren Martıların Efendisi’nin uzun zamandır beklediği misafirin sonunda gelmesiyle başlayan hikayesini konu ediniyor.

22 Aralık’ta vizyona girecek olan Martıların Efendisi’nin oyuncu kadrosu da göz dolduruyor. Başrollerinde, Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Nejat İşler, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş, Ezgi Coşkun’un bulunduğu filmde, Mehmet Esen, Sarp Akkaya ve Aras Bulut İynemli de konuk olarak yer alıyor.

Senaryosunu Meriç Demiray’ın kaleme aldığı Martıların Efendisi filminin, yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.