“Medcezir” Setinde Şok Ölüm

296
Orkun karakterini canlandıran Metin Akdülger'in babasının dizideki cenaze sahnesi sırasında gerçek ölüm yaşandı. Zincirlikuyu Mezarlığı'nda çekilen cenaze sahnesi sırasında, sette bulunan karavan şoförü kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.
Yaklaşık beş saat süren cenaze sahnesinde 50 yaşında olan karavan şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirince hayata gözlerini yumdu. Oyuncular ve set ekibi cenaze sahnesini çektiği için karavan şoförünü set bittikten sonra fark ederek, direksiyonda morarmış halde buldu. Direksiyon başında karavan şoförünü ölü gören Serenay Sarıkaya ve diğer oyuncular gözyaşlarını tutamadı. Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Metin Algüder ve diğer oyuncular uzun süre kendilerine gelemedi. Morali çok bozulan oyuncular ve set ekibi ambulans gelene kadar ilk müdaheleyi yapmak istedi ve karavan şoförünü direksiyonun başından indirdi. İki ambulansın geldiği olay yerinde hayatını kaybeden karavan şöförü bütün müdahelelere rağmen hayata döndürülemezsken, olaya birbir şahit olan oyuncular uzun süre olayın şokundan kurtulamadı.
Gözyaşları içinde Zincirlikuyu Mezarlığı'ından ayrılan oyuncuların moralinin bozulmasından sonra ise dizinin yapımcısı Kerem Çatay oyunculara ekstra 2 gün izin verdi.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.