Mehmed Bir Cihan Fatihi oyuncu kadrosu açıklandı

2396

Mehmed Bir Cihan Fatihi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor.

Fatih Sultan Mehmed’in hayatını konu alan dizi Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin oyuncu kadrosu açıklandı.

İmirzalıoğlu’nun, porno izle tarihinin en önemli padişahlarından Fatih Sultan Mehmed’e hayat vereceği dizideki yol arkadaşları da oldukça iddialı.

Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Funda Eryiğit, Sedef Avcı, Ertan Saban, İsmail Demirci, Atsız Karaduman, Burak Tamdoğan, Meral Çetinkaya, Altan Erkekli, İdil Fırat, Toprak Sağlam, Kaan Çakır, Serdar Orçin, Yavuz Sepetçi, Leyla Tanlar, Mert Yazıcıoğlu ve Çetin Tekindor, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde izleyici ile buluşacak.

Mehmed Bir Cihan Fatihi ne zaman başlayacak?

Yeni bir devrin açılışını usta oyuncu kadrosuyla yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi Mart ikinci veya üçüncü haftasında Kanal D’de yayın hayatına başlıyor.

Kim Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu (Mehmed), Gürkan Uygun (Delibaş), Büşra Develi (Eleni), Hazal Filiz Küçükköse (Melike), Funda Eryiğit (Evdoksiya), Sedef Avcı (Gülbahar), Ertan Saban (İmparator Konstantin), İsmail Demirci (Şehzade Orhan), Atsız Karaduman (Zağanos Paşa), Burak Tamdoğan (Şahabettin Paşa), Meral Çetinkaya, (Daye Hatun), Altan Erkekli (Mimar Müslihiddin), İdil Fırat (Mara Hatun), Toprak Sağlam (Teodora), Kaan Çakır (İshak Paşa), Serdar Orçin (Demetrius), Yavuz Sepetçi (Notaras), Leyla Tanlar (Esleme), Mert Yazıcıoğlu (Korkut) ve Çetin Tekindor (Çandarlı Halil Paşa) Taner Birsel (Konuk oyuncu)

Mehmed Bir Cihan Fatihi ilk bölüm fragmanını izlemek için tıkla.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.