Mehmet Akif Alakurt’un Son Hali Şaşırttı

3310

Bir dönem Türk kadınlarının sevgilisi olan Mehmet Akif Alakurt’un son hali şaşırttı!

Oyunculuk kariyerini sürpriz bir şekilde sonlandırdığını açıklayan Mehmet Akif Alakurt, Brezilya’da bir çiftlik aldığını ve orada yaşamaya başladığını açıklamıştı.

Sıla isimli diziyle tanınmaya başlayan oyuncu Mehmet Akif Alakurt, son haliyle sevenlerini şaşırttı. Oyunculuğu bıraktıktan sonra Brezilya’da satın aldığı çiftlikte yaşamını sürdüren Mehmet Akif Alakurt, tüm zamanını köpekleriyle geçirdiğini belirtti. Son zamanlarda attığı tweetlerle haber olan Alakurt, bu defa da yaşadığı değişimle sayfalara taşındı. Aldığı kilolar da sevenlerinin gözünden kaçmadı.

Saçlarını kazıtıp, sakallarını uzatan Mehmet Akif Alakurt’un son hali vay be dedirtiyor. İşte Mehmet Akif Alakurt’un son hali;

Mehmet-Akif-Alakurt-Kimdir-Nereli-Twitter

Adanalı Fanlarını Kızdıracak Son Paylaşımıyla Sosyal Medyaya Veda Etti

Başrolünü Oktay Kaynarca ile paylaştığı ‘Adanalı’ dizisiyle ilgili gelen mesajlara çok öfkelenen Mehmet Akif Alakurt, canlandırdığı Maraz Ali karakterini suçlamıştı. Yakışıklı oyuncu, ilk bölümü 7 Kasım 2008’de yayınlanan ve 7 Kasım 2010’da da final yapan “Adanalı” dizisi için topluma kötü örnek olduğunu da söylemişti.

“Bu Sayfayı Kapatıyorum”

Mehmet Akif Alakurt, paylaştığı veda mesajında şunları söyledi: “Adanalı ile ilgili son olarak şunu söyleyip bu sayfayı kapatıyorum sevgili arkadaşlarım. Maraz Ali karakteri dizideki diğer tüm karakterler gibi soytarı bir karakter olarak yazılmış bir karakterdir .(Bunu ben işin içine girdikten sonra ve karakter yorumlamasını gördükten sonra fark ettim.) Bizim verdiğimiz şekille bir şeye benzemiştir. Bunu masa arkasında çok iyi bilirler ama dile dökme cesaretleri yoktur. Analiz etmek için projenin bütünü içindeki farklılıklara dikkat etmeniz yeterlidir.”

Adanalı dizisine dair her şeyi dizifilm.com forumdan ulaşabilirsiniz. forum.dizifilm.com Adanalı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.