Mehmetçik Kutülamare Sezon Finali Tanıtımı Geldi! 19. bölümü ile sezon finali yapacak olan Mehmetçik Kutülamare heyecanlı bir bölüm ile sezonu kapatıyor. Peşembe 20.45’te TRT1’de.

Sezon Finali’nde neler olacak?

Kumandan Şefik’in büyük hatası

Şefik, Üsküplü’nün İngiliz karargahına sızarak getirdiği çok önemli bilgilere itibar etmiştir. Ancak Cox’un oyunu ile fikrini değiştiren Şefik, orduyu tuzağın içine götürür. Cox, önceden tuzak hazırladığı yerde Osmancık Taburunu hazırlıksız yakalamayı başarmıştır. Peki, bu tuzak nasıl sonuçlanacaktır?
mehmetçik kutülamare sezon finali

Üsküplü rafineri’yi fetheder

Şefik’in tuzağa düştüğünden habersiz olan Üsküplü, az sayıda neferi ile savunmasız halde bulunan Abadan petrol Rafinerisine saldırır. Amacı rafineriyi koruyarak İngilizlerin eline geçmesini engellemek ve Osmanlı ordusu için yakıt üretmektir. Ancak son anda alacağı kara haber her şeyi alt üst edecektir. Üsküplü’nün önünde vermesi gereken ve dönüşü olmayan çok önemli kararlar vardır.

mehmetçik kutülamare sezon finali

Düğümler çözülüyor

Kut şehri, şimdiye kadar görmediği bir acıya şahit olacaktır. Şehir için karanlık günler daha yeni başlamıştır. Ancak hala bir umut vardır. Sonu şehadet olan bir umut…

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Söz dizisinin yıldızları Dağlıca'da Mehmetçikle buluştu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.