Meleklerin Aşkı Dizisinden Tüyolar

İstanbullu Gelin dizisinden ani ayrılışıyla sevenlerini üzen Berkay Hardal, Meleklerin Aşkı dizisiyle ekranlara tekrardan dönmeye hazırlanıyor. İstanbullu Gelin’deki rolünü başrol için bıraktığı bilinen Berkay Hardal ‘’bu dizi benim er meydanım ‘’olacak şeklindeki açıklamasıyla aslında diziye ve senaryosuna ne kadar güvendiğini görebiliriz. Hep beraber dizi başlamadan önce küçük tüyolara bakalım istedim.

1Hem romantik hem komik

Meleklerin Aşkı hem romantik hem de komik bir aile dizisi olarak hayatımıza katılmaya hazırlanıyor.

2Her şey bir karşılaşmayla başlayacak

Yağmur rolünde oynayan Berkay Hardal’ın adı gibi yağmurlu bir günde adı gibi kendi de melek gibi güzel biri olan Melek’le karşılaşmalarıyla başlayacak. Tabii ki bu karşılaşma sonucunda olaylar başlayacak gibi geliyor.

3Yağmur apayrı bir karakter

Meleklerin Aşkı’nda tempo düşmeye benzeyecek. Fragmanlarda da gördüğümüz üzere Yağmur çok cesur bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.Hiç düşünmeden yangınlara giren Yağmur, oldukça eğitimli oldukça düşünceli bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Anne ve babasının da olmayışı onun tüm bunların dışında da kırılgan bir yapıda olduğunu gösteriyor.

4Gerçek hayattan biri Melek

Melek  ise aynı gerçek hayatta olan bir karakter gibi içinde tüm duyguları karma bir halde yaşatan bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Yalnız Melek yaşadığı bir travma sonrası bazı duygularını ortaya çıkarması zor olan biri. Bakalım Yağmur ve Melek aşkı bu noktada nasıl yol alabilecek.

5Dünyanın en güzel duygusu aşk

Yağmur evlat edinildiği ailenin itirazlarına rağmen huzurevinde gönüllü olarak çalışmaya başlar. Gönüllü olarak çalıştığı yerde aksi ve inatçı Rukiye’yi mutlu eden tek kişi ise Yağmur’dur. Rukiye’nin kızı ise Melek’tir. Kısacası her şeyin bir nedeni olduğuna inandığımız dünyada Yağmur’un da huzur evinde çalışmasının bir nedeni vardı. Bu neden de dünyanın en güzel şeylerinden biri olan aşk….

Hep beraber merakla beklediğimiz Meleklerin Aşkı 5 Temmuz Perşembe akşamı  Show Tv’de başlayacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.