”Merhaba Hayat” 2 Ekim Salı Günü Fox’ta Başlıyor!

320

 

 
Dünyaca ünlü dizi “Private Practice”den uyarlanan, Vahide Gördüm, Yetkin Dikinciler, Barış Kılıç, Keremcem, Melike Güner, Yasemin Sanino, Seda Güven, ve Yıldız Kültür’ün rol aldığı FOX’un yeni dizisi “Merhaba Hayat” 2 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de başlıyor.
 
Bir doğum kliniğinde yaşanan olayları anlatacak olan “Merhaba Hayat”ta; sekiz yıllık evlilik hayatı çok acı bir şekilde sonlanan Deniz (Vahide Gördüm), hayatta yeni bir yol arayışı içindedir. Acı hatıralarla dolu Ankara’dan uzaklaşmak, hayatına yeni bir yön vermek, kendini yeniden var etmek ister Deniz… İşte bu arayışta yolu asıl memleketi İstanbul’a, eski arkadaşları Sinan(Yetkin Dikinciler) ve Hümeyra’nın (Yasemin Saninno) işlettiği kliniğe düşecek ve aradığı yeni hayatı her anlamıyla burada bulacaktır.
 
Merhaba Hayat, beş arkadaşın ortaklaşa işlettiği bir sağlık kliniğidir. Dahiliye uzmanı Sinan ve kadın doğum uzmanı Hümeyra bir yıl kadar önce boşanmış ama arkadaşlıkları devam eden eski bir karı kocadırlar. Psikolog Nil (Seda Güven) uslanmaz bir romantik, çocuk doktoru Ömer (Keremcem) iflah olmaz bir çapkın, Alternatif Tıp Uzmanı Burak (Barış Kılıç) ise dışı huysuz bir kabukla kaplı, içi yumuşak ve tatlı duygusal bir adamdır.
 
Kendilerini ailelerin özellikle de anne ve çocukların sağlığına adayan bu doktorlar kendi özel hayatlarında ise başarısız olmuşlardır. Evlilikleri yürümemiş, ilişkileri dağılmış, kimisi kendini dışa kapatmış, kimisiyse gündelik ilişkilerin peşinde koşmuştur. Hayatlarındaki tek sağlam ilişkileri, aralarındaki dostluktur. Sıkı dostlar, aralarına kadın doğum cerrahı Deniz’in katılmasıyla birlikte yeni bir sürece girer. Hem Deniz, hem de onlar için yeni bir hayat başlamıştır.
 
Sinan ve Deniz’in arasında üniversitedeyken bir gönül macerası yaşanmıştır. Ama köprünün altından çok sular akmış, her ikisi de başarısız birer evlilik yapmış, 40’larına gelmişlerdir. Şimdi iş arkadaşı olmuşlardır ve günün çoğunu birlikte geçirecek, omuz omuza hastaları için savaşacaktırlar. Üstelik Sinan’ın eski karısı da onlara eşlik etmektedir.
 
Peki ama geçip giden yıllar hatıraları zayıflatırken, ‘ilk aşk’ları öldürebilir mi gerçekten?  Yoksa bir ilk aşk, hayata yeniden merhaba demek için kozasında bekleyen bir kelebek gibi saklı mı durmaktadır kalplerin derinlerinde?
 
Kendilerini hayat vermeye adamış Merhaba Hayat Kliniği’nin zehir doktorları, yakında bu sorularla tanışacaktır…
 
 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.