“Merhaba Hayat” Salı Günleri Yayınlanacak

298

 

 
Dünyaca ünlü dizi “Private Practice”den uyarlanan “Merhaba Hayat” çok yakında FOX’ta başlıyor. Ünlü oyuncu Vahide Gördüm’ün rol aldığı, bir doğum kliniğinde yaşanan olayları anlatan dizide, ideallerine sıkı sıkıya sarılmış güzel doktor Deniz, Ankara’daki başarılı kariyerine son vererek İstanbul’daki bir doğum kliniğinde çalışmaya başlar. 
Yaşadığı bir olay Deniz’in çalıştığı hastane ile ipleri kopartmasına ve üniversiteden yakın arkadaşının İstanbul’daki kliniğinde çalışmayı kabul etmesine neden olur.
 
Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler
Deniz’in şimdi doğup büyüdüğü İstanbul’a, evim dediği şehre geri dönmesi, klinikteki yeni çalışma arkadaşlarıyla birlikte çalışmayı öğrenmesi, her gün yeni hastalara hayat vermeye çalışması gerekecektir. Hayatla mücadelesi genç yaşta başlayan bu cesur kadının, kendisine uzatılan yardım elini itmeden tutmayı öğrenmesi kolay olmayacaktır. 
Ölümle yaşamın, dostlukla aşkın birbirinin içine geçeceği bu yeni yolculukta Deniz’in pusulası hep hayatı gösterecekken, gün gelecek dostlukla aşk arasında bir seçim yapması gerekecek. 
Bu seçimden sonra hiçbir şey ne Deniz ne kliniğin çalışanları ne de en yakınları için eskisi gibi olmayacaktır.
 
İlgiyle beklenen dizinin oyunucları ise şöyle;
 
Vahide Gördüm- DENİZ
Barış Kılıç- BURAK 
Yetkin Dikinciler- SİNAN 
Yasemin Sannino- ZUHAL 
Keremcem- ÖMER 
Seda Güven- SU 
Ozan Osmanpaşaoğlu- MERT
 
 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.