Merakla beklenen Minions 2’nin çekimleri başladı!…

Minions

İlk olarak Universal Pictures’ın Despicable Me serisi ile karşımıza çıkan ve hepimizin beğenisini toplayan küçük sarı kahramanların solo filmi 2015 yılında vizyona girmişti. Şimdi ise yeni filmlerinin çekimlerine başlandı. Hizmet edecek kötü bir lider bulma arayışındaki sevimli yaratıklar yeni bir filmle geliyor.

Filmin yönetmeni Kyle Balda “Filmin ön prodüksiyonu için yaklaşık 15 aylığına Paris’e döndüm. Prodüksiyon şimdilerde Paris’te başlıyor, o yüzden birkaç yıllığına burada olacağım.” açıklamasını yaptı. Vizyon tarihiyle ilgili olarak da “Daha yeni başlıyoruz. Henüz setler inşa ediliyor ve film için ön düzenlemeleri yapıyoruz. Yaklaşık iki yıl sonra tamamlamış oluruz.” yorumunda bulundu. Balda, iki yıllık bir prodüksiyon sürecinin aslında çok sayıda animasyon filmle karşılaştırıldığında oldukça kısa olduğunu da ekledi.

Balda, hayatı boyunca animasyon yapmak istemiş. Minyonlar da aslında orklara benzetilerek tasarlanmış. Balda, “Her türlü zırh ve savaş baltasıyla birlikte devasa canavarlardı ve her biri farklı görünüyordu. O versiyondaki minyonlar, aptalca şeyler yapan bu sevimli küçük adamlar kadar eğlenceli değildiler. Çünkü Gru acayip bir karakter ve ona iyi uyum sağladılar.” diyerek minyonların geçmişiyle ilgili de biraz bilgi verdi.

Minions 2, 28 Ağustos 2020’de vizyona girecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.