“Muhteşem Yüzyıl” Açık Ara Farkla Zirvede

261

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Star TV’de yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl”, geçen haftaya göre tüm kişilerde bir, AB’de ise yarım rating daha fazla alarak birinciliği elde etti.

Muhteşem Yüzyıl’ın en yakın rakibi, Kanal D’nin dizisi “Kuzey Güney” ise iki kategoride de yarım puanlık düşüş yaşasa da geceyi ikincilikle tamamladı.

Show TV’de dün akşam ikinci bölümü yayınlanan komedi dizisi Türk’ün Uzayla İmtihanı, ilk bölümdeki izlenme oranını koruyamadı. Geçen haftaya göre tüm kişilerde bir rating daha az alan “Türk’ün Uzayla İmtihanı” sıralamada beş basamak gerileyerek sekizinci oldu. Show TV’nin dizisi AB’de ise yaklaşık bir buçuk ratinglik düşüş yaşayarak dört basamak geriledi ve dokuzuncu oldu.

Star TV’nin yarışma programı "Eyvah Düşüyorum", dün akşam da AB’deki başarısını sürdürdü. AB’de dördüncü olan yarışma, tüm kişilerde ise dokuzuncu olabildi.

TRT 1’de yayınlanan "Sakarya Fıra"t da dün gecenin yükselen yapımlarından biri oldu. Geçen haftaya göre tüm kişilerde bir rating daha fazla alan "Sakarya Fırat" sıralamada tam on bir basamak yükselerek yedinci oldu. "Sakarya Fırat" AB’de de bir rating daha fazla aldı ve sıralamada altı basamak yükselerek altıncı oldu.

ATV’nin komedi dizisi "Çocuklar Duymasın" ise tüm kişilerde on share alarak on üçüncü olurken, AB’de ise sekiz share’le on dördüncü oldu. 

 

28 Mart Çarşamba Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.