Muhteşem Yüzyıl Star’a Mı Geçecek?

681

 

Sina Koloğlu'nun yazısı:

 
STAR MUHTEŞEM YÜZYIL'I MI BEKLİYOR?
 
Bugün iki film birden koyuyor Star. 'İntikam Savaşçıları' ve ardından 'Maviliklere Doğru'. Ekim ayına bakınca kanal bugün için 'dizi' anlamında bir çözüm bulamamış. Film koymuş. O da öyle beklenen sonucu verememiş. Yani Türkçesi Star çarşamba gününü 'yerli yapım' anlamında es geçiyor.
Yeni yönetim geldi. 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Kuzey Güney' ile tepe noktaların kapıldığı bir gün ne yapar? 'Muhteşem Yüzyıl' Star'a geçecek. Doğuş Grubu Star'ın alımı öncesi yeni kanalı için bu diziyle anlaşmıştı. O güne kadar filmle idare edebilirler diye düşünüyorum.
 
Kanalın elindeki dizilere bakarsak dört dizi iş yapıyor: 'İffet', 'Firar' ve 'Papatyam' biraz 'Ay Tutulması'. Yalnız bu sezon 'Papatyam'ın eski keyfi yok. Bir hafta yayınla, sonra maç var durumu da etkili oldu bu olumsuz havanın yaratılmasında. Sonuçta çarşamba günleri kanal iki filmle şimdilik devam edecek. Ama gelecek günlerde mutlaka bir diziyi bugüne koymaya çalışacak. Bunun da 'Muhteşem Yüzyıl' olması, bu kanalda başlaması durumunda sürpriz değil." 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.