“Muhteşem Yüzyıl” Zirvede Tek Başına

216

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre “Muhteşem Yüzyıl” iki kategoride de en yakın rakibinin iki katı rating alarak birinci oldu. “Muhteşem Yüzyıl” geçen haftaya göre, hem tüm kişilerde hem de AB’de, bir buçuk rating daha fazla aldı.

Kanal D’nin dizisi “Kuzey Güney”, iki kategoride de ikinciliği elde etti. “Kuzey Güney”, tüm kişilerde  7,57, AB’de ise 7.80 rating aldı.

FOX’un dizisi “Deniz Yıldızı”, dün akşam dikkat çekici bir yükseliş gösterdi. AB’de ilk 5’e giren “Deniz Yıldızı” geçen haftaya göre bir buçuk rating artış gösterdi. “Deniz Yıldızı” tüm kişilerde ise üç basamak yükselerek dokuzuncu oldu.

Star TV’nin yarışma programı “Eyvah Düşüyorum” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde üç basamak yükselerek yedinci olurken, AB’de ise geçen hafta olduğu gibi dördüncülüğü elde etti.

ATV’nin komedi dizisi “Çocuklar Duymasın” geçen haftaya göre  tüm kişilerde bir rating daha fazla alarak sıralamada on basamak birden yükseldi ve on birinci oldu. “Çocuklar Duymasın” AB’de ise yedi basamak yükselerek on dördüncü oldu. 

 

14 Mart Çarşamba Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.